Wideband Beamformer

واقعا یه مواقعی هست که آدم میخواد مونیتورشو بغل کنه و غرق در بوسه کنه! این اتفاق برای من زمانی میوفته که بعد از 1 هفته که برنامه ای نوشتی که توش پر از ماتریس های 100 در 100 و بزرگتره و کلی فکر کردی که چه جوری اینا میان تو هم ضرب بشن و وقتی F5 میزنی و انتظار یه شکل بین 20- تا 20 داری و میبینی جواب بو وسعت 0 تا 10e20 شده، جواب میگیری!
تقریبا 10 روزی میشد که درگیر این برنامه بودم و هیچ بویی از جواب نمیومد! بر عکس همیشه که آدم حس میکنه داره به جواب نزدیک میشه این دفه قاطی اون همه شکل های اجق وجق ناگهان شکلی به زیبایی مقاله ای که میخوندم ودیدم! اونقدر جیغ بلندی زدم که خودم هم ترسیدم! میدونستم که این برنامه باستی جواب بده ولی کی ش و نمیدونستم! خوشحالم که این اتفاق امروز و قبل از 31 شهریور رخ داد!
جا داره اینجا از تمام اجزای کامپیوترم به خصوص RAM عزیز که تو این یه هفته فشار زیدادی روش بود تشکر و تقدیر کنم! از Winamp مهربون به خاطر حمایت روحیش و همچنین از آقای MATLAB که نمیدونم چجوری ازش تشکر کنم! امیدوارم که ورژن 100 ش زودتر Realese شه!
در انتها هم شکلی که از دیدنش شعفناک شدم و براتون میفرستم! جیغ نزنین فقط!04.gif

wideband_resize.jpg
/ 2 نظر / 5 بازدید
ی.ه.م

احسان جان تبريک ميگم ! منم يادمه توی پروژه درس آنتن ۲ با دکتر حجت شب آخر داشتيم با پويان و پيمان ياحقی VSWR ورودی آنتن رو به دست میآوردیم که باید حدودا نزدیک ۱ میشد جواب ولی من نمیدونم ما چه اشتباهی کردیم که جواب در حدود میلیون شد. از اونجایی بود که ما ۳ شب یخوابی رو تحمل کرده بودیم و مخ دیگه پاسخگو نبود، اومدیم و اون عدد رو نرمالیزه کردیم و بردیم به دکتر حجت نشون دادیم که ز قضا کیف کرد و از تطبیق امپدانس بینهایت لذت برد. خلاصه شماهم اگه جوابهات نمیخونه سریع نرمالیزه کن!!

بهمن

بجای اينکه بپری مونيتور رو ماچ کنی در اولين فرصت اون desktop رو یه کم خلوت کن که وقتی آدم میاد پشت دستگاه میشینه بتونه ببینه wallpaper چیه! آقا تبریک ...