زمستان

IMG_3835_resize.jpg
یه چندی روزی بود به یکی از شاهکارای ennio_morricone گیر داده بودم به نام cinama paradiso که احتمالا خیلی هاتون فیلم شو دیدن. امروز صبح که از خواب پاشدم قبل از هرچیز این track رو دوباره رو mp3 player گوش می کردم، همین که اومدم آشپزخونه به تصویری که الان دارین می بینین بر خوردم البته صورت واقعیش. بعد از یه صبجانه مفصل یه کافی واسه خودم درست کردم و نشستم جلوی همین تصویر . شاید برای خیلی هاتون جذابیتی نداشته باشه ولی اینجا آدماش از شوق برف که شاید چند سال یه بار هم نبیننش داشتن از برف زمستونشون عکس و فیلم می گرفتن و اینو تو 3 سال اخیر بی سابقه می دونستن.

/ 10 نظر / 5 بازدید
غزل

ببخشید اونجا کجاست ؟ که تو این چله گرمایی که ما داریم می پزیم برف می یاد؟ من واقعا دلم یک چنین هوایی می خواد ! از بس اینجا گرمه !

نسترن

چه آهنگ قشنگی! می خوامش!!!!!!!!!!!!!!!

بی نام و نشان

خانم غزل خانم ! اگه یه خرده از اون IQ رو بسوزونی متوجه می شین که کی میتونه باشه !!!!!

ی.ه.م

کاوا جونم عجب آهنگیه. نوکرم :) ایشالا تو این سرما دلت گرم باشه

مهسا

خیلی خوشگله هم فیلمش هم آهنگش هم برفش

خورشید

عاشق فيلمشم و البته آهنگش! لطيف، با روح و زيبا. مرسی کامیار، بازم ازین کارا بکن! عکس و نوشته و آهنگ! به به

خورشید

تورو خدا یه مدت این آهنگو ورنداریییییییین . اگه کسی لینک dl داره به ما هم بده!

مهسا

از همين جا هم می تونين dl کنین، همون لینکه که تو embed گذاشته شده رو یعنی در اینجا http://f4e.forever.googlepages.com/22.wma بدین به download accelarator خودش dl می کنه! یا اینکه copy کنید به جای address تو یه صفحۀ browser، خودش save as... می شه

غزل

ای بابا جناب کامیار شما بودی پس! بابا اینارو می نویسین این اسماتونم زیرش بزارین ملت نرن سر کار! آدم که علم غیب نداره! خوش بگذره بهتون اونور دنیا وسط برف هایی که فکر کنم تا حالا دیگه آب شده!